NHD-2.4-240320AF-CSXP-CTP
Číslo produktu DigiKey
757-NHD-2.4-240320AF-CSXP-CTP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-2.4-240320AF-CSXP-CTP
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.4"
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Černá TFT - barevný 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NHD-2.4-240320AF-CSXP-CTP Modely
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
2,4" (60,96mm)
Výrobce
Newhaven Display Intl
Sledovací plocha
49.96mm W x 37.72mm H