NNAMC3460PCEV
Číslo produktu DigiKey
1816-1013-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NNAMC3460PCEV
Popis
EVAL KIT MODULE 0 DEG 346MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
NNAMC3460PC01 Neonode Touch Sensor Module Přiblížení, IR dotykový Vyhodnocovací deska snímače
Kategorie
Rozsah snímání
346mm x 208mm
Napájecí napětí
4,75V ~ 5,25V