NNAMC2950PCEV
Číslo produktu DigiKey
1816-1012-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NNAMC2950PCEV
Popis
EVAL KIT MODULE 0 DEG 295MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
NNAMC2950PC01 Neonode Touch Sensor Module Přiblížení, IR dotykový Vyhodnocovací deska snímače
Kategorie
Rozsah snímání
295mm x 208mm
Napájecí napětí
4,75V ~ 5,25V