NNAMC1800PCEV
Číslo produktu DigiKey
1816-1009-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NNAMC1800PCEV
Popis
EVAL KIT MODULE 0 DEG 180MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
NNAMC1800PC01 Neonode Touch Sensor Module Přiblížení, IR dotykový Vyhodnocovací deska snímače
Kategorie
Rozsah snímání
180mm x 164mm
Napájecí napětí
4,75V ~ 5,25V