NNAMC1580PCEV
Číslo produktu DigiKey
1816-1008-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NNAMC1580PCEV
Popis
EVAL KIT MODULE 0 DEG 158MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
NNAMC1580PC01 Neonode Touch Sensor Module Přiblížení, IR dotykový Vyhodnocovací deska snímače
Kategorie
Rozsah snímání
158mm x 134mm
Výrobce
Neonode Inc.
Rozhraní
I2C, USB
Řada
Napájecí napětí
4,75V ~ 5,25V