PCT6.8/10BK
Číslo produktu DigiKey
2388-PCT6.8/10BK-ND
Číslo produktu výrobce
PCT6.8/10BK
Popis
CAP TANT 6.8UF 10% 10V 1411
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6.8 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 10 V 1411 (3528 metrický) 3Ohm při 100kHz
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
3Ohm při 100kHz
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,075" (1,90mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
10 V