PCT47/10DM | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 2388-PCT47/10DM-ND |
Výrobce | Nemco |
Číslo produktu výrobce | PCT47/10DM |
Popis | CAP TANT 47UF 20% 10V 2917 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 47 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 10 V 2917 (7343 metrický) 900mOhm při 100kHz |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 900mOhm při 100kHz |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Způsob montáže Montáž na povrch |
Balení Hromadné balení | Pouzdro 2917 (7343 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm) |
Kapacita | Výška při usazení (max) 0,114" (2,90mm) |
Tolerance ±20% | Kód velikosti výrobce D |
Jmenovité napětí 10 V | Vlastnosti Univerzální |