PCT2.2/16XLK
Číslo produktu DigiKey
2388-PCT2.2/16XLK-ND
Číslo produktu výrobce
PCT2.2/16XLK
Popis
CAP TANT 2.2UF 10% 16V 0805
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 16 V 0805 (2012 metrický) 6,5Ohm při 100kHz
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
6,5Ohm při 100kHz
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,081" D x 0,051" Š (2,05mm x 1,30mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
XL
Jmenovité napětí
16 V