PCT1/20AK
Číslo produktu DigiKey
2388-PCT1/20AK-ND
Číslo produktu výrobce
PCT1/20AK
Popis
CAP TANT 1UF 10% 20V 1206
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 20 V 1206 (3216 metrický) 9Ohm při 100kHz
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
9Ohm při 100kHz
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,063" (1,60mm)
Tolerance
±10%
Jmenovité napětí
20 V