PCT1/16AM | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 2388-PCT1/16AM-ND |
Výrobce | Nemco |
Číslo produktu výrobce | PCT1/16AM |
Popis | CAP TANT 1UF 20% 16V 1206 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 16 V 1206 (3216 metrický) 11Ohm při 100kHz |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 11Ohm při 100kHz |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Způsob montáže Montáž na povrch |
Balení Hromadné balení | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm) |
Kapacita | Výška při usazení (max) 0,063" (1,60mm) |
Tolerance ±20% | Kód velikosti výrobce A |
Jmenovité napětí 16 V | Vlastnosti Univerzální |