PCT1/16AK
Číslo produktu DigiKey
2388-PCT1/16AK-ND
Výrobce
Nemco
Číslo produktu výrobce
PCT1/16AK
Popis
CAP TANT 1UF 10% 16V 1206
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 16 V 1206 (3216 metrický) 11Ohm při 100kHz
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
11Ohm při 100kHz
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,063" (1,60mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
A
Jmenovité napětí
16 V