PCT.33/25AM
Číslo produktu DigiKey
2388-PCT.33/25AM-ND
Číslo produktu výrobce
PCT.33/25AM
Popis
CAP TANT 0.33UF 20% 25V 1206
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.33 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 25 V 1206 (3216 metrický)
Kategorie
Typ
Lisovaný
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,063" (1,60mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
25 V