STDMUA9-32.768K
Číslo produktu DigiKey
644-STDMUA9-32.768KTR-ND - Páska a cívka (TR)
644-STDMUA9-32.768KCT-ND - Řezaná páska (CT)
644-STDMUA9-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STDMUA9-32.768K
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 9pF 70 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
STDMUA9-32.768K Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70 kOhms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (3,2x1,5)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Zátěžná kapacita
9pF