CS12140-48M
Číslo produktu DigiKey
644-CS12140-48MTR-ND - Páska a cívka (TR)
644-CS12140-48MCT-ND - Řezaná páska (CT)
644-CS12140-48MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS12140-48M
Popis
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48 MHz ±10ppm Krystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
48 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (1,6x1,2)
Kmitočtová stabilita
±75ppm
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,047" Š (1,60mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,014" (0,35mm)