PQC250-12DRT
Číslo produktu DigiKey
811-3903-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PQC250-12DRT
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Standardní dodací lhůta výrobce
43 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
95%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Sdílení zatížení, PFC, Dálkové snímání, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,38" V (127,0mm x 76,2mm x 35,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
BMSI, CB, CCC, cCSAus, CE, TUV
Napětí - výstup 1
12V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
20.8 A