NXE1S0303MC-R13
Číslo produktu DigiKey
811-3902-2-ND - Páska a cívka (TR)
811-3902-1-ND - Řezaná páska (CT)
811-3902-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NXE1S0303MC-R13
Popis
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NXE1S0303MC-R13 Modely
Kategorie
Výkon (W)
1 W
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
66%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
2,97V
Pouzdro
Modul 14-SMD, 5 přívodů
Napětí - vstup (max)
3,63V
Velikost / rozměry
0,50" D x 0,41" Š x 0,18" V (12,7mm x 10,4mm x 4,5mm)
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
cURus
Proud - výstup (max)
303mA