MYBSP01201ABF
Číslo produktu DigiKey
811-3806-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MYBSP01201ABF
Popis
DC DC CONVERTER 12V 12W
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul PoE (Power over Ethernet) DC/DC převodník 1 Výstup 12V 1A 37V - 57V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MYBSP01201ABF Modely
Kategorie
Výkon (W)
12 W
Mfr
Izolační napětí
2.25 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Nosič
Vlastnosti
OTP, OVP, SCP, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul PoE (Power over Ethernet)
Účinnost
84%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
37V
Pouzdro
Modul
Napětí - vstup (max)
57V
Velikost / rozměry
1,02" D x 0,58" Š x 0,24" V (26,0mm x 14,8mm x 6,2mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
1A