MGJ2D151505MPC-R7 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Murata Power Solutions Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -5V 100mA, 100mA 13,5V - 16,5V Vstup
HEP Series AC/DC Power Supply | Datasheet Preview
MGJ2D151505MPC-R7
Číslo produktu DigiKey
811-MGJ2D151505MPC-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
811-MGJ2D151505MPC-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
811-MGJ2D151505MPC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MGJ2D151505MPC-R7
Popis
DC DC CONVERTER 15V -5V 2W
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
MGJ2D151505MPC-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
100mA, 100mA
Mfr
Výkon (W)
2 W
Řada
Izolační napětí
5.7 kV
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 95°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
77%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
13,5V
Pouzdro
Modul 8-SMD
Napětí - vstup (max)
16,5V
Velikost / rozměry
0,79" D x 0,59" Š x 0,17" V (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm)