MGJ2D121509MPC-R7 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MGJ2D121509MPC-R7 |
Popis | DC DC CONVERTER 15V -9V 2W |
Standardní dodací lhůta výrobce | 25 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -9V 80mA, 80mA 10,8V - 13,2V Vstup |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Proud - výstup (max) 80mA, 80mA |
Mfr | Výkon (W) 2 W |
Řada | Izolační napětí 5.7 kV |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace ITE (komerční), Zdravotnictví |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -40°C ~ 95°C (s poklesem výkonu) |
Typ Izolovaný modul | Účinnost 77% |
Počet výstupů 2 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Napětí - vstup (min) 10,8V | Pouzdro Modul 8-SMD |
Napětí - vstup (max) 13,2V | Velikost / rozměry 0,79" D x 0,59" Š x 0,17" V (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm) |