MGJ2D121509MPC-R7
Číslo produktu DigiKey
811-MGJ2D121509MPC-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
811-MGJ2D121509MPC-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
811-MGJ2D121509MPC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MGJ2D121509MPC-R7
Popis
DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -9V 80mA, 80mA 10,8V - 13,2V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
80mA, 80mA
Mfr
Výkon (W)
2 W
Řada
Izolační napětí
5.7 kV
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 95°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
77%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
10,8V
Pouzdro
Modul 8-SMD
Napětí - vstup (max)
13,2V
Velikost / rozměry
0,79" D x 0,59" Š x 0,17" V (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm)