BAC05S24DC
Číslo produktu DigiKey
811-BAC05S24DC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAC05S24DC
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 24V 210mA 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Výrobce
Murata Power Solutions Inc.
Vlastnosti
Univerzální vstup
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Balení
Trubice
Účinnost
81%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Uzavřený
Pouzdro
Modul 5-DIP
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,64" V (25,4mm x 25,4mm x 16,3mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Schvalovací agentura
CE, cURus
Napětí - výstup 1
24V
Napěťová regulace
±0,5%
Proud - výstup (max)
210mA
Regulace zátěže
±1%
Výkon (W)
5 W