XRCMD48M000F1P2AR0
Číslo produktu DigiKey
490-XRCMD48M000F1P2AR0TR-ND - Páska a cívka (TR)
490-XRCMD48M000F1P2AR0CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XRCMD48M000F1P2AR0
Popis
48.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-10PPM IN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48 MHz ±10ppm Krystal 7pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
XRCMD48M000F1P2AR0 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
7pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Zastaralé
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
48 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (1,6x1,2)
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,047" Š (1,60mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,013" (0,33mm)