XRCGB40M000F1S1LR0
Číslo produktu DigiKey
490-XRCGB40M000F1S1LR0TR-ND - Páska a cívka (TR)
490-XRCGB40M000F1S1LR0CT-ND - Řezaná páska (CT)
490-XRCGB40M000F1S1LR0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XRCGB40M000F1S1LR0
Popis
CRYSTAL 40.0000MHZ 7PF SMD
Podrobný popis
40 MHz ±10ppm Krystal 7pF 50 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
XRCGB40M000F1S1LR0 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Základní
Řada
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Kmitočet
40 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Základní číslo produktu
Zátěžná kapacita
7pF