XRCGB32M000F2P00R0
Číslo produktu DigiKey
490-9769-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-9769-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-9769-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XRCGB32M000F2P00R0
Popis
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Podrobný popis
32 MHz ±20ppm Krystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
XRCGB32M000F2P00R0 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Základní
Řada
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Kmitočet
32 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Základní číslo produktu
Zátěžná kapacita
6pF