XRCGA16M000F5A2AR0
Číslo produktu DigiKey
490-XRCGA16M000F5A2AR0TR-ND - Páska a cívka (TR)
490-XRCGA16M000F5A2AR0CT-ND - Řezaná páska (CT)
490-XRCGA16M000F5A2AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XRCGA16M000F5A2AR0
Popis
CRYSTAL 16.0MHZ SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 MHz ±50ppm Krystal 6pF 350 Ohms 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
6pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
350 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
16 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová stabilita
±150ppm
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)
Kmitočtová tolerance
±50ppm