RHS7J2H101J2M2H01A
Číslo produktu DigiKey
490-17411-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-17411-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RHS7J2H101J2M2H01A
Popis
CAP CER 100PF 500V UNJ RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF ±5% 500V Keramický kondenzátor UNJ Radiální
Modely EDA/CAD
RHS7J2H101J2M2H01A Modely
Kategorie
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Mfr
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,124" Š (5,00mm x 3,15mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Jmenovité napětí
Provedení přívodů
Tvarované přívody - zauzlené
Teplotní koeficient
Základní číslo produktu
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C