PRG18BB101MB1RB
Číslo produktu DigiKey
490-2469-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-2469-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-2469-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRG18BB101MB1RB
Popis
PTC RESET FUSE 24V 21MA 0603
Podrobný popis
Keramický Vratná pojistka PTC 24V 21 mA Ih Montáž na povrch 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
PRG18BB101MB1RB Modely
Kategorie
Max. proud
300 mA
Výrobce
Murata Electronics
Odpor - 25°C (typická hodnota)
100 Ohms
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 75°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Napětí - max
24V
Tloušťka (max)
0,037" (0,95mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
21 mA
Schvalovací agentura
UL
Vypínací proud (It)
45 mA