PRG15BC4R7MM1RC
Číslo produktu DigiKey
490-18170-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-18170-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-18170-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRG15BC4R7MM1RC
Popis
PTC RESET FUSE 9V 91MA 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Keramický Vratná pojistka PTC 9V 91 mA Ih Montáž na povrch 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PRG15BC4R7MM1RC Modely
Kategorie
Max. proud
2.5 A
Výrobce
Murata Electronics
Odpor - 25°C (typická hodnota)
4.7 Ohms
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Typ
Keramický
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Napětí - max
9V
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
91 mA
Základní číslo produktu
Vypínací proud (It)
172 mA