PLT10HH351100PNL
Číslo produktu DigiKey
490-PLT10HH351100PNLTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-PLT10HH351100PNLCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-PLT10HH351100PNLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLT10HH351100PNL
Popis
CMC SMD AEC-Q200
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 350 Ohms @ 10 MHz 10A DCR 4,1mOhm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
4,1mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
100V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,508" D x 0,260" Š (12,90mm x 6,60mm)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,370" (9,40mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
Vertikální, 4 PC podložek
Impedance při kmitočtu
350 Ohms @ 10 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
10A