PKM22EPPH4007-B0 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
PUI Audio, Inc.
Skladem : 210
Katalogový list
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Skladem : 0
Katalogový list
Visual Communications Company - VCC
Skladem : 895
Bzučáky Převodník, Externě buzený Piezo 1.5 V 4kHz 85dB při 1,5V, 10cm Průchozí otvor PC vývody
PKM22EPPH4007-B0
Číslo produktu DigiKey
490-4695-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PKM22EPPH4007-B0
Popis
BUZZER PIEZO 1.5V 22MM TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
PKM22EPPH4007-B0 Modely
Kategorie
Technologie
Piezo
Výrobce
Murata Electronics
Provozní režim
Kroužkovač
Řada
Hladina akustického tlaku (SPL)
85dB při 1,5V, 10cm
Balení
Hromadné balení
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Obvody budiče
Převodník, Externě buzený
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ vstupu
Signály s nulovým vrcholem
Koncovka
PC vývody
Jmenovité napětí
1.5 V
Velikost / rozměry
0,866" prům. (22,00mm)
Napěťový rozsah
30V (max.)
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Kmitočet
4kHz