NXFT15WF104FEAB050
Číslo produktu DigiKey
NXFT15WF104FEAB050-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NXFT15WF104FEAB050
Popis
THERMISTOR NTC 100KOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Termistor NTC 100k Kulička
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NXFT15WF104FEAB050 Modely
Kategorie
B25/85
4311K
Výrobce
Murata Electronics
B25/100
4334K
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
3 mW
Stav součásti
Aktivní
Délka - přívodní kabel
1,97" (50,00mm)
Odpor v ohmech při @ 25°C
100k
Způsob montáže
Pro volné zavěšení
Tolerance odporu
±1%
Pouzdro
Kulička
Tolerance hodnoty B
±1%