NFZ32BW451HN10L
Číslo produktu DigiKey
490-9306-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-9306-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-9306-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFZ32BW451HN10L
Popis
FERRITE BEAD 450 OHM 2SMD 1LN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
450 Ohms @ 1 MHz 1 Feritový korálek 2-SMD, Plochý vodič 275mA 2,74Ohm
Modely EDA/CAD
NFZ32BW451HN10L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,74Ohm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Řada
Pouzdro
2-SMD, Plochý vodič
Výška (max)
0,067" (1,70mm)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Impedance při kmitočtu
450 Ohms @ 1 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
275mA