NFZ32BW291HN10L
Číslo produktu DigiKey
490-NFZ32BW291HN10LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-NFZ32BW291HN10LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-NFZ32BW291HN10LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFZ32BW291HN10L
Popis
FERRITE BEAD 290 OHM 2SMD 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
290 Ohms @ 1 MHz 1 Feritový korálek 2-SMD, Plochý vodič 310mA 2,14Ohm
Modely EDA/CAD
NFZ32BW291HN10L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,14Ohm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Řada
Pouzdro
2-SMD, Plochý vodič
Výška (max)
0,067" (1,70mm)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Impedance při kmitočtu
290 Ohms @ 1 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
310mA