NFZ18SM701SN10D
Číslo produktu DigiKey
490-NFZ18SM701SN10DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-NFZ18SM701SN10DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-NFZ18SM701SN10DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFZ18SM701SN10D
Popis
FERRITE BEAD 700 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
700 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 800mA 290mOhm
Modely EDA/CAD
NFZ18SM701SN10D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
290mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
700 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
800mA