NFM3DPC223R1H3L
Číslo produktu DigiKey
490-6985-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-6985-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6985-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM3DPC223R1H3L
Popis
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1205
Podrobný popis
0.022 µF Průchodkový kondenzátor 50V 2 A 50mOhm 1205 (3212 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM3DPC223R1H3L Modely
Kategorie
Proud
2 A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
1205 (3212 metrický), 3 PC podložek
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,049" Š (3,20mm x 1,25mm)
Kapacita
0.022 µF
Výška (max)
0,035" (0,90mm)
Tolerance
-20%, +50%
Základní číslo produktu
Jmenovité napětí
50V