NFM3DCC222R1H3L
Číslo produktu DigiKey
490-11846-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-11846-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-11846-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM3DCC222R1H3L
Popis
CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 1205
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2200 pF Průchodkový kondenzátor 50V 300 mA 1205 (3212 metrický), 3 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NFM3DCC222R1H3L Modely
Kategorie
Jmenovité napětí
50V
Výrobce
Murata Electronics
Proud
300 mA
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1205 (3212 metrický), 3 PC podložek
Typ
Průchodkový
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,049" Š (3,20mm x 1,25mm)
Kapacita
2200 pF
Výška (max)
0,035" (0,90mm)
Tolerance
-20%, +50%