NFM31KC153R1H3L
Číslo produktu DigiKey
490-16924-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-16924-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-16924-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM31KC153R1H3L
Popis
CAP FEEDTHRU 0.015UF 50V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.015 µF Průchodkový kondenzátor 50V 10 A 1,5mOhm 1206 (3216 metrický), 3 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NFM31KC153R1H3L Modely
Kategorie
Proud
10 A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,5mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický), 3 PC podložek
Typ
Průchodkový
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
0.015 µF
Výška (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Základní číslo produktu
Jmenovité napětí
50V