NFM31KC103R2A3L
Číslo produktu DigiKey
490-NFM31KC103R2A3LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-NFM31KC103R2A3LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-NFM31KC103R2A3LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM31KC103R2A3L
Popis
CAP FEEDTHRU 10000PF 100V 1206
Podrobný popis
10000 pF Průchodkový kondenzátor 100V 10 A 1,5mOhm 1206 (3216 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM31KC103R2A3L Modely
Kategorie
Proud
10 A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,5mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
10000 pF
Výška (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Základní číslo produktu
Jmenovité napětí
100V