NFM21CC471R1H3D
Číslo produktu DigiKey
490-6979-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-6979-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6979-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM21CC471R1H3D
Popis
CAP FEEDTHRU 470PF 20% 50V 0805
Podrobný popis
470 pF Průchodkový kondenzátor 50V 1 A 0805 (2012 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM21CC471R1H3D Modely
Kategorie
Jmenovité napětí
50V
Proud
1 A
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Kapacita
470 pF
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Tolerance
±20%