MXHQ87WJ3000
Číslo produktu DigiKey
490-MXHQ87WJ3000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MXHQ87WJ3000
Popis
COAX CBL SMA TO TEST POINT 11.8"
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu SMA - měřicí bod 11,811" (300,00mm)
Kategorie
1. konektor
Zásuvka SMA
Výrobce
Murata Electronics
Pohlaví 1. kontaktu
Samice
Řada
Typ montáže 1. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
2. konektor
Měřicí bod
Stav součásti
Aktivní
Typ montáže 2. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Provedení
SMA - měřicí bod
Délka
11,811" (300,00mm)