LXDC2HL18A-052 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Texas Instruments
Skladem : 0
Katalogový list
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 1,8V 600mA 2,8V - 5,5V Vstup
Murata EPC New Product Discoveries with Randall Restle Episode 7
Murata LXDC2HL DC/DC Converters – Another Geek Moment
LXDC2HL18A-052
Číslo produktu DigiKey
490-5791-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LXDC2HL18A-052
Popis
DC DC CONVERTER 1.8V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Proud - výstup (max)
600mA
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
OCP, UVLO
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Zastaralé
Účinnost
85%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 4-SMD
Napětí - vstup (min)
2,8V
Velikost / rozměry
0,10" D x 0,08" Š x 0,04" V (2,5mm x 2,0mm x 1,1mm)
Napětí - vstup (max)
5,5V