LQW2UAS12NJ00L
Číslo produktu DigiKey
490-5715-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5715-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5715-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQW2UAS12NJ00L
Popis
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 1 A 90mOhm max. 1008 (2520 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQW2UAS12NJ00L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
90mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
50 při 500MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
3,3GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
50 MHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
1008 (2520 metrický)
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,103" D x 0,096" Š (2,62mm x 2,45mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,080" (2,03mm)