LQW18CNR16J0HD
Číslo produktu DigiKey
490-LQW18CNR16J0HDTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-LQW18CNR16J0HDCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-LQW18CNR16J0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQW18CNR16J0HD
Popis
FIXED IND 160NH 1A 100 MOHM SMD
Podrobný popis
160 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 1 A 100mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
LQW18CNR16J0HD Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
100mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
900MHz
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
10 MHz
Typ
Drátový (navíjený)
Dodávaná velikost pouzdra
603
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)