LQW18CNR16J00D
Číslo produktu DigiKey
490-11774-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-11774-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-11774-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQW18CNR16J00D
Popis
FIXED IND 160NH 1A 100 MOHM SMD
Podrobný popis
160 nH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1 A 100mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
LQW18CNR16J00D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
100mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
900MHz
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet indukčnosti - test
10 MHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)