LQW18CNR16J00D | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LQW18CNR16J00D |
Popis | FIXED IND 160NH 1A 100 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 21 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 160 nH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1 A 100mOhm max. 0603 (1608 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LQW18CNR16J00D Modely |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) 100mOhm max. |
Mfr | Samorezonanční kmitočet 900MHz |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kmitočet indukčnosti - test 10 MHz |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Materiál - jádro | Dodávaná velikost pouzdra 0603 (1608 metrický) |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance ±5% | Výška při usazení (max) 0,037" (0,95mm) |