LQW18CN4N9D0HD
Číslo produktu DigiKey
490-LQW18CN4N9D0HDTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-LQW18CN4N9D0HDCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-LQW18CN4N9D0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQW18CN4N9D0HD
Popis
FIXED IND 4.9NH 2.6A 15 MOHM SMD
Podrobný popis
4.9 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 2.6 A 15mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
LQW18CN4N9D0HD Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
15mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
2,3GHz
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
10 MHz
Typ
Drátový (navíjený)
Dodávaná velikost pouzdra
603
Tolerance
±0,5nH
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)