LQW18CN15NJ0HD
Číslo produktu DigiKey
490-LQW18CN15NJ0HDTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-LQW18CN15NJ0HDCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-LQW18CN15NJ0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQW18CN15NJ0HD
Popis
FIXED IND 15NH 2.2A 25 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 2.2 A 25mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
LQW18CN15NJ0HD Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
25mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
2GHz
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
10 MHz
Typ
Drátový (navíjený)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
603
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)