LQW18AN5N6D10D | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LQW18AN5N6D10D |
Popis | FIXED IND 5.6NH 900MA 45 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 33 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 5.6 nH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 900 mA 45mOhm max. 0603 (1608 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LQW18AN5N6D10D Modely |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) 45mOhm max. |
Mfr | Q při kmitočtu 38 při 250MHz |
Řada | Samorezonanční kmitočet 10GHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 MHz |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance ±0,5nH | Výška při usazení (max) 0,039" (1,00mm) |