LQW18AN5N6D10D
Číslo produktu DigiKey
490-6901-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-6901-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6901-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQW18AN5N6D10D
Popis
FIXED IND 5.6NH 900MA 45 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5.6 nH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 900 mA 45mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQW18AN5N6D10D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
45mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
38 při 250MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
10GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,5nH
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)