LQW15AN4N7D10D
Číslo produktu DigiKey
490-8442-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-8442-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-8442-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQW15AN4N7D10D
Popis
FIXED IND 4.7NH 800MA 51 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 800 mA 51mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LQW15AN4N7D10D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
51mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
30 při 250MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
8GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,024" Š (1,00mm x 0,60mm)
Tolerance
±0,5nH
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)